Кариери

    Свободни позиции

    Ако желаете да се присъедините към нашия екип, разгледайте обявите ни за вакантни позиции и изпратете автобиография и мотивационно писмо на jobs@talarfoods.com, като посочите референтния номер на обявата или наименованието на длъжността, за която кандидатствате.

    Копия от документи за завършено образование, допълнителни квалификации и курсове, както и препоръки от предишни работодатели можете да изпратите при кандидатстване или да представите на интервю.

    Кандидатурите ще бъдат разглеждани конфиденциално. Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.

    Данните, които предоставяте, са лични, попадат под специална защита по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат съхранявани и обработвани съгласно изискванията му.

    Разгледайте нашите свободни позиции.

    Стажант - Дирекция Маркетинг и бизнес развитие

    Ние в „Талар Фуудс“ вярваме, че хората не са просто ресурс, а най-ценният ни капитал, в който отговорно инвестираме.
    За нас е важно младите хора да бъдат подкрепяни в началото на техния кариерен път, затова им даваме възможност да натрупат практически опит и увереност,
    и да усетят динамиката на реалния бизнес.

    В Дирекция Маркетинг и бизнес развитие

    ТЪРСИМ СТАЖАНТ

    На тази позиция Вие:

    • Ще подпомагате управлението на маркетинг микса;
    • Ще подпомагате доставянето на информация;
    • Ще подпомагате развитието на продуктовия асортимент.

    Ние предлагаме:

    • Платен стаж с продължителност 6 месеца;
    • Въвеждащо обучение;
    • Интересна и предизвикателна работа с екип от позитивни и готови за съдействие колеги;
    • Реален практически опит;
    • Възможност за постоянна заетост след приключване на стажа.

    От кандидатите очакваме:

    • Да са на възраст до 29 г.;
    • Да са студенти или наскоро завършили бакалавърска степен – специалност Маркетинг или друга икономическа специалност;
    • Добри умения за работа с MS Office;
    • Английски език – работно ниво;
    • Желание за работа и развитие;
    • Инициативност и креативност;
    • Отговорност и умения за спазване на срокове.

    При интерес, моля, изпратете в срок до 05.07.2017 г.:
    • автобиография;
    • визуално и текстово представяне на маркетинг микса на избран бранд от портфолиото на «Талар Фуудс» (в рамките на не повече от пет PowerPoint слайда).

    Данните, които предоставяте са лични, попадат под специална защита по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат съхранявани и обработвани съгласно изискванията му.

    Специалист Маркетинг - Дирекция Маркетинг и бизнес развитие

    Ние в “Талар Фуудс” вярваме, че хората не са просто ресурс, а най-ценният ни капитал, в който отговорно инвестираме.
    Всеки служител за нас е значим, а всеки клиент се превръща в наша мисия. Към служителите си се отнасяме, както към клиентите си – с индивидуален подход при привличането, задържането и мотивирането им. Пред нас стои предизвикателството да ви осигурим възможност да разгърнете потенциала и талантите си и да повишите компетентността си.
    Доверете ни се!

    В Дирекция Маркетинг и бизнес развитие търсим:

    СПЕЦИАЛИСТ МАРКЕТИНГ

    Основни отговорности:

    • Доставяне на информация за пазара, конкурентите, потребителите и  клиентите;
    • Участие при изготвянето и проследяване на изпълнението на маркетинг стратегията и програмата;
    • Участие при развитието на направление B2B;
    • Изпълнение на плановете за рекламни маркетингови активности за национални ключови клиенти;
    • Подпомагане развитието на продуктовия асортимент.

    Изисквания за заемане на длъжността:

    • Висше образование – специалност Маркетинг или друга икономическа специалност;
    • Минимум 1 година професионален опит на подобна позиция в сектора;
    • Знания за B2B взаимодействието;
    • Умения за изготвяне на проучвания и анализ на данни;
    • Умения за работа в екип;
    • Отговорност и умения за спазване на срокове;
    • Желание за самоусъвършенстване и постигане на резултати;
    • Комуникативност, креативност и инициативност;
    • Шофьорска книжка – категория В.

    Компанията предлага:

    • Интересна, динамична и предизвикателна работа;
    • Възнаграждение, обвързано с постигнатите резултати;
    • Работа в енергичен и амбициозен екип, ориентиран към високо качество и иновативност;
    • Възможност за обогатяване на професионалните ви знания, умения и опит;
    • Перспектива за кариерно развитие.

    При интерес от Ваша страна, моля, изпратете в срок до 05.07.2017 г.:

    Копия от документи за завършено образование, допълнителни квалификации и курсове, както и препоръки от предишни работодатели може да изпратите при кандидатстване или да представите на интервю.